Herná Stolička Valentino Čierna

Herná Stolička Valentino Čierna

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Otáčacie a kancelárske stoličky
Dodavateľ:Möbelix
Cena:244.00 €
Cena bez DPH:203.33 €
Dostupnosť:skladom
Herná Stolička Valentino Čierna 5 (100%) 30 x hodnotené

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Herná stolička VALENTINO predstavuje skutočný pútač: jej elegantný čierno-sivý poťah z polyesteru zdobí oranžové prešívanie, a tiež plastové podrúčky majú prvky oranžovej farby. Dokonca aj päť koliesok na tvrdú podlahu, ktoré sú pripevnené k nosnému krížu, svietia oranžovo. Otočné sedadlo s rozmermi približne 50 x 50 cm (Š x H) ponúka komfort aj pri dlhodobom sedení vďaka penovým výplniam. Výšku sedadla možno nastaviť, a to v rozmedzí cca 45 - 55 cm. Nastaviteľné je aj operadlo - stačí si vybrať polohu, ktorá vám vyhovuje. Kolískový mechanizmus stoličky umožňuje individuálnu reguláciu s rôznym nastavením tvrdosti. K uvoľnenému držaniu tela prispievajú tiež lakťové opierky s výškou približne 30 cm. Týmto spôsobom si môžete užiť maximálne pohodlie aj pri dlhšom hraní a účinne zabrániť napätiu tela. Herná stolička VALENTINO kombinuje pútavý vzhľad s vysokou úrovňou pohodlia vďaka univerzálnym možnostiam nastavenia. Maximálna nosnosť nábytku je 120 kg. Upozornenie o doručení: Tovar bude doručený priamo od výrobcu špeditérskou firmou. Špeditér tovar vyloží na okraji cesty zadanej adresy, z tohto dôvodu je potrebné zabezpečiť svojpomocné odnesenie tovaru, a taktiež vlastný výnos&nb


 • Kancelárska Stolička Dina
  Kancelárska Stolička Dina

  Vďakajednoduchému dizajnu môže byť táto nadčasová stolička prekanceláriu kombinovaná mnohými spôsobmi a integruje sa do..

  31.95 €
 • Otočná Stolička St Tropez
  Otočná Stolička St Tropez

  Cenovo výhodná otočná stolička s kolieskami vám zaručuje maximálnu pohyblivosť pri každej príležitosti - či už v kuchyni, pracovni..

  67.90 €
 • Otočná Stolička Petra
  Otočná Stolička Petra

  Moderná otočná stolička PETRA do kancelárie vás nadchne trendovým a sviežim vzhľadom. Vďaka príjemnému čalúneniu budete za svojm..

  88.90 €Inšpirujte sa: Kancelárske kreslá V kategórii: nábytok do kancelárie a pracovne | otáčacie a kancelárske stoličky sa nachádza herná stolička valentino Čierna!
© 2021 Nábytok a domáce potreby.