Kancelárske Kreslo Austin Z Pravej Kože

Kancelárske Kreslo Austin Z Pravej Kože

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Otáčacie a kancelárske stoličky
Dodavateľ:Möbelix
Cena:429.00 €
Cena bez DPH:357.5 €
Dostupnosť:skladom
Kancelárske Kreslo Austin Z Pravej Kože 3 (60%) 24 x hodnotené

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Práca za stolom sa stane čistou radosťou! O to sa postará čierna výkonná stolička AUSTIN s bedrovou opierkou a opierkou hlavy. Pohodlný sedací nábytok je potiahnutý pravou kožou a stojí na hliníkovej nohe s hviezdicovou základňou. Päť koliesok na tvrdé podlahy zaisťuje flexibilnú zmenu polohy sedenia pri stole - rovnako ako kolískový mechanizmus s nastavením sily protiváhy. Stolička meria približne 68 x 130-140 x 68 cm (Š x V x H), výšku sedadla je možné plynule nastaviť medzi 48 a 58 cm. Opierky na ruky, penové výplne a otočné sedadlo (o 360 stupňov) zaisťujú pohodlný zážitok zo sedenia aj pri dlhších pracovných úlohách. Model, ktorý je k dispozícii aj v iných farbách, má nosnosť až 120 kilogramov. Práca v kancelárii je s touto výkonnou stoličkou ešte zábavnejšia! 


 • Kancelárska Stolička Dina
  Kancelárska Stolička Dina

  Vďakajednoduchému dizajnu môže byť táto nadčasová stolička prekanceláriu kombinovaná mnohými spôsobmi a integruje sa do..

  31.95 €
 • Otočná Stolička St Tropez
  Otočná Stolička St Tropez

  Cenovo výhodná otočná stolička s kolieskami vám zaručuje maximálnu pohyblivosť pri každej príležitosti - či už v kuchyni, pracovni..

  67.90 €
 • Otočná Stolička Petra
  Otočná Stolička Petra

  Moderná otočná stolička PETRA do kancelárie vás nadchne trendovým a sviežim vzhľadom. Vďaka príjemnému čalúneniu budete za svojm..

  88.90 €
 • Otočná Stolička Vanessa
  Otočná Stolička Vanessa

  Moderná otočná stolička v čiernej koženke s trendovou sieťovinou v modrej farbe a pohodlným sedákom. Hodí sa nielen do kancelárie, ale aj..

  54.90 €
 • Otočná Stolička Phillipp
  Otočná Stolička Phillipp

  Moderná otočná stolička je skutočným trendovým doplnkom do každej domácnosti.    Poťah v bielej koženke je perfektne dopĺňaný..

  95.90 €
 • Kancelárske Kreslo Speedy
  Kancelárske Kreslo Speedy

  Trendové kancelárske kreslo SPEEDY v čiernej farbe s modrými prvkami je príznačné svojím športovým dizajnom a presvedčí vás svojou..

  149.00 €
 • Kancelárske Kreslo Rafael
  Kancelárske Kreslo Rafael

  Kancelárske kreslo vás prekvapí komfortným sedením a štýlovým vzhľadom.  Kombinácia koženky v čiernej farbe a mikrovlákna v hnedej..

  199.00 €Inšpirujte sa: Kancelárske kreslá V kategórii: nábytok do kancelárie a pracovne | otáčacie a kancelárske stoličky sa nachádza kancelárske kreslo austin z pravej kože!
© 2021 Nábytok a domáce potreby.