Kancelárske Kreslo Ferrol Z Pravej Kože

Kancelárske Kreslo Ferrol Z Pravej Kože

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Otáčacie a kancelárske stoličky
Dodavateľ:Möbelix
Cena:369.00 €
Cena bez DPH:307.5 €
Dostupnosť:skladom
Kancelárske Kreslo Ferrol Z Pravej Kože 2,25 (45%) 30 x hodnotené

Výkonná stolička FERROL v čiernej farbe: Elegantná kancelárska stolička z pravej kože pre domácu kanceláriu  Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Výkonná stolička FERROL z pravej čiernej kože a koženky, s ozdobnými švami je ideálnym riešením do kancelárie alebo domácej pracovne. Zaboduje nielen skvelým dizajnom, ale aj kvalitným prevedením a funkčnými detailmi, ktoré zaručujú ergonomické sedenie pri práci. Kreslo vyrobené z pravej kože a koženky, ako aj hliníka, s rozmermi približne 60 x 126 x 55 cm (Š x V x H) je možné výškovo prispôsobiť pomocou plynového zdvihu medzi 47 a 55 cm. K jedinečnému komfortu prispievajú aj pohodlné výplne z tvarovanej peny a lakťové opierky, ktoré sú súčasťou dodávky, ako aj bedrová opierka.   Bezpečný stojan disponuje 5 kolieskami na tvrdé podlahy. Mnoho ďalších prvkov, ako napríklad funkcia vahadla, sedadlo otočné o 360 ° a kolískový mechanizmus s nastavením sily protiváhy, zaisťujú, že pri práci sedíte čo najpohodlnejšie.  Vychutnajte si sedenie a prácu na tomto luxusnom kresle! Upozornenie o doručení: Tovar bude doručený priamo od výrobcu špeditérskou firmou. Špeditér tovar vyloží na okraji cesty zadanej adresy, z tohto dôvodu je potrebné zabezpe


 • Kancelárske Kreslo Matera Béžové
  Kancelárske Kreslo Matera Béžové

  Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Výkonná stolička MATERA z béžovej syntetickej kože zaujme svojím elegantným dizajnom nielen v..

  184.00 €
 • Kancelárske Kreslo Matera Svetlohnedé
  Kancelárske Kreslo Matera Svetlohnedé

  Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Výkonná stolička MATERA zo syntetickej kože karamelovej farby zaujme svojím elegantným dizajnom..

  184.00 €
 • Kancelárske Kreslo Belgrad Biele
  Kancelárske Kreslo Belgrad Biele

  Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Trendová výkonná stolička BELGRAD kombinuje moderný dizajn a premyslenú funkčnosť! Vďaka..

  214.00 €Inšpirujte sa: Kancelárske kreslá V kategórii: nábytok do kancelárie a pracovne | otáčacie a kancelárske stoličky sa nachádza kancelárske kreslo ferrol z pravej kože!
© 2021 Nábytok a domáce potreby.