Kancelárske Kreslo Verona Z Pravej Kože

Kancelárske Kreslo Verona Z Pravej Kože

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Otáčacie a kancelárske stoličky
Dodavateľ:Möbelix
Cena:459.00 €
Cena bez DPH:382.5 €
Dostupnosť:skladom
Kancelárske Kreslo Verona Z Pravej Kože 5 (100%) 23 x hodnotené

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Pôsobivá výkonná stolička VERONA prinesie do vo vašej kancelárie štýlovú eleganciu! Otočná stolička s rozmermi približne 61 x 118–127 x 54 cm (Š x V x H) kombinuje klasický dizajn s vkusným vzhľadom a kvalitnými materiálmi, ale tiež vie, ako zaujať svojou funkčnosťou. Elegantná kombinácia striebornej a hnedej farby je na prvý pohľad príťažlivá, lesklý chrómovaný hliník na hviezdicovej základni a na lakťových opierkach sa stretáva s poťahom v zaujímavej materiálovej kombinácii: kontaktné plochy - tj. predná strana operadla, plocha sedadla a lakťové opierky sú potiahnuté mäkkou pravou kravskou kožou, zadná strana operadla je vyrobená z koženky, ktorá má vzhľad kvalitnej kože. Ale ani tejto kancelárskej stoličke nechýba pohodlie: plynule výškovo nastaviteľné sedadlo pomocou plynového piestu umožňuje variabilnú výšku sedadla v rozmedzí približne 44–53 cm, takže si môžete ľahko určiť svoju optimálnu polohu na sedenie. Ďalší bonus poskytuje hojdacia funkcia s nastavením tvrdosti, ktorá spolu s bedrovou opierkou podporuje zdravie chrbtice. Pre maximálne pohodlie aj počas dlhých pracovných dní je kreslo vybavené mäkkou penovou výplňou. O 360 ° otočné sedadlo a robustná stĺpov&


 • Kancelárska Stolička Dina
  Kancelárska Stolička Dina

  Vďakajednoduchému dizajnu môže byť táto nadčasová stolička prekanceláriu kombinovaná mnohými spôsobmi a integruje sa do..

  31.95 €
 • Otočná Stolička St Tropez
  Otočná Stolička St Tropez

  Cenovo výhodná otočná stolička s kolieskami vám zaručuje maximálnu pohyblivosť pri každej príležitosti - či už v kuchyni, pracovni..

  67.90 €
 • Otočná Stolička Petra
  Otočná Stolička Petra

  Moderná otočná stolička PETRA do kancelárie vás nadchne trendovým a sviežim vzhľadom. Vďaka príjemnému čalúneniu budete za svojm..

  88.90 €
 • Otočná Stolička Vanessa
  Otočná Stolička Vanessa

  Moderná otočná stolička v čiernej koženke s trendovou sieťovinou v modrej farbe a pohodlným sedákom. Hodí sa nielen do kancelárie, ale aj..

  54.90 €
 • Otočná Stolička Phillipp
  Otočná Stolička Phillipp

  Moderná otočná stolička je skutočným trendovým doplnkom do každej domácnosti.    Poťah v bielej koženke je perfektne dopĺňaný..

  95.90 €
 • Kancelárske Kreslo Speedy
  Kancelárske Kreslo Speedy

  Trendové kancelárske kreslo SPEEDY v čiernej farbe s modrými prvkami je príznačné svojím športovým dizajnom a presvedčí vás svojou..

  149.00 €
 • Kancelárske Kreslo Rafael
  Kancelárske Kreslo Rafael

  Kancelárske kreslo vás prekvapí komfortným sedením a štýlovým vzhľadom.  Kombinácia koženky v čiernej farbe a mikrovlákna v hnedej..

  199.00 €Inšpirujte sa: Kancelárske kreslá V kategórii: nábytok do kancelárie a pracovne | otáčacie a kancelárske stoličky sa nachádza kancelárske kreslo verona z pravej kože!
© 2021 Nábytok a domáce potreby.