Konferenčná Stolička Oxford Z Čiernej Kože

Konferenčná Stolička Oxford Z Čiernej Kože

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Otáčacie a kancelárske stoličky
Dodavateľ:Möbelix
Cena:389.00 €
Cena bez DPH:324.17 €
Dostupnosť:skladom
Konferenčná Stolička Oxford Z Čiernej Kože 2,5 (50%) 22 x hodnotené

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Nadčasová stolička pre návštevy OXFORD by nemala chýbať v žiadnom štýlovom priestore recepcie alebo kancelárie. Mierne hojdacie kreslo s rozmermi približne 65 x 100 x 65 cm (Š x V x H) kombinuje klasický dizajn s elegantným vzhľadom a vysoko kvalitnými materiálmi. Čierny poťah stoličky poteší jednoduchým, ale efektným prešívaním na prednej strane operadla, čím celá stolička pôsobí mierne extravagantne. Čierne prvky však nájdete aj na jemne zaoblených lakťových opierkach. Kontaktné plochy, tj. predná časť operadla, sedadlo a podložky opierok rúk sú potiahnuté mäkkou pravou hovädzou kožou, zadná strana operadla má vzhľad vysoko kvalitnej kože. Sedadlo je podopreté elegantným zakriveným rámom z lešteného hliníka, ktorý má aj napriek svojmu jemnému vzhľadu maximálnu nosnosť 120 kg. Príjemné sedenie zaisťujú výplne z mäkkej peny. Pohodlie sa stretáva s atraktivitou - konferenčná stolička OXFORD predstavuje elegantný doplnok každej miestnosti! Upozornenie o doručení: Tovar bude doručený priamo od výrobcu špeditérskou firmou. Špeditér tovar vyloží na okraji cesty zadanej adresy, z tohto dôvodu je potrebné zabezpečiť svojpomocné odnesenie tovaru, a taktiež vlastný výnos do domu. Doručenie je uskutočnené prostredn


 • Otočná Stolička Grado *cenový Trhák*
  Otočná Stolička Grado *cenový Trhák*

  Cenovo výhodná otočná stolička vhodná do kancelárie vás nadchne modernou kombináciou materiálov - čierna koženka so sieťovinou je..

  59.00 €
 • Otočná Stolička Petra
  Otočná Stolička Petra

  Moderná otočná stolička PETRA do kancelárie vás nadchne trendovým a sviežim vzhľadom. Vďaka príjemnému čalúneniu budete za svojm..

  88.90 €
 • Otočná Stolička Vanessa
  Otočná Stolička Vanessa

  Moderná otočná stolička v čiernej koženke s trendovou sieťovinou v modrej farbe a pohodlným sedákom. Hodí sa nielen do kancelárie, ale aj..

  54.90 €
 • Kancelárske Kreslo Romero
  Kancelárske Kreslo Romero

  Pohodlné kancelárske kreslo je kombináciou moderného dizajnu a obzvlášť pohodlného sedenia.  Kreslo s rozmermi 62 x 116-125 x 71 cm (š/v/h)..

  159.00 €
 • Kancelárske Kreslo Rafael
  Kancelárske Kreslo Rafael

  Kancelárske kreslo vás prekvapí komfortným sedením a štýlovým vzhľadom.  Kombinácia koženky v čiernej farbe a mikrovlákna v hnedej..

  199.00 €
 • Pracovná Stolička Dx Racer1
  Pracovná Stolička Dx Racer1

  Trendové kancelárske kreslo vo vás prebudí pravého pretekára!   Elastický poťah v čiernej farbe s prvkami bielej zvýrazňuje športový..

  269.00 €Inšpirujte sa: Kancelárske kreslá V kategórii: nábytok do kancelárie a pracovne | otáčacie a kancelárske stoličky sa nachádza konferenčná stolička oxford z Čiernej kože!
© 2021 Nábytok a domáce potreby.