Písací Stôl Johny

Písací Stôl Johny

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Písacie stoly
Dodavateľ:Möbelix
Cena:249.00 €
Cena bez DPH:207.5 €
Dostupnosť:skladom
Písací Stôl Johny 3,25 (65%) 28 x hodnotené

Písací stôl JOHNY v bielej farbe s vysokým leskom sa bude hodiť aj k vám domov. Zariaďte si vašu pracovňu moderne a prakticky. Písací stôl s rozmermi 140 x 75 x 65 cm (š/v/h) pozostáva z dosky s hrúbkou materiálu 44 mm a maximálnou nosnosťou 35 kg. Súčasťou stola je zásuvkový kontajner so 4 zásuvkami, do ktorých si môžete poodkladať čokoľvek potrebujete. Veľmi praktickou vlastnosťou je možnosť obojstrannej montáže. Písací stolík Johny sa hodí do pracovne, kancelárie, ale aj do detskej izby.


 • Písací Stôl Focus
  Písací Stôl Focus

  Trendový písací stôl FOCUS vyniká modernou farebnou kombináciou betónu a bielej - vkusný vzhľad hodiaci sa do každej pracovne!   Písací..

  159.00 €
 • Písací Stôl Tokio
  Písací Stôl Tokio

  Vznešene pôsobiaci s vkusnou farebnou kombináciou - psací stôl TOKIO s rozmermi 145 x 76 x 60 cm (š/v/h).    Stôl v dekore dub bahenný a..

  119.00 €
 • Písací Stôl Palermo
  Písací Stôl Palermo

  Nadčasový písací stôl PALERMO vám ponúkne všetko, čo v kancelárii alebo pracovni potrebujete. Písací stôl s rozmermi 110 x 74 x 60 cm..

  89.90 €
 • Stolík Bady Biela
  Stolík Bady Biela

  Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Praktický a priestorovo úsporný! Tento kúsok nábytku je vhodný buď ako stolík na laptop alebo..

  84.90 €Inšpirujte sa: Písacie stoly V kategórii: nábytok do kancelárie a pracovne sa nachádza písací stôl johny!
© 2021 Nábytok a domáce potreby.